- Új
- Nincs-készleten
LiPo RX-szett 2/3A, 2500mAh RX-7.4V sorozatban
Méretek: 84x30x17 mm, súly 90g, csatlakozó JR, kiegyensúlyozó csatlakozó EHR.
Ügyfélszolgálat: Hétfő – Péntek 09:00 – 17:00.
E-mail: rcvilag@rcvilag.hu
A kiszállítás 50 000Ft-ot meghaladó rendelés esetén INGYENES
Kategóriák
Új termékek
Tízcsatornás, csúcskategóriás Futaba F-4G számítógépes távirányító szett telemetriával, T-FHSS telemetriával/T-FHSS SR/S-FHSS versenyautók és hajók modelljeihez. HVGA érintőképernyő, 2 joystick, 6 digitális trim, 6 kapcsoló, 1 gomb, memória 40 modellhez + SD kártya, fejlett programozási funkciók és mixek autókhoz, lánctalpas járművekhez, expedíciós autókhoz, tankokhoz, motorcsónakokhoz stb. (ugyanaz, mint a T10PXR).
Více informacíSzüksége van segítségre?
Szívesen segítünk a választásban.. ![]()
ING. MARTIN ZAHORAN
Termékspecialista
emailrcvilag@rcvilag.hu
Hétfő – Péntek 09:00 – 17:00
A Futaba csúcskategóriás, 10 csatornás számítógépes RC készlete botkormányos vezérlőkkel, F-4G 2,4 GHz-es átviteli rendszerrel, szupergyors válaszidővel, versenyképes és haladó szabadidős autó- és hajómodellekhez. Azoknak a motorosoknak és kormányosoknak készült, akiknek kormánykerék-adó szoftverre van szükségük modelljeikhez, de a karos vezérlést részesítik előnyben. Az adó átkapcsolható telemetriás T-FHSS vagy T-FHSS SR és S-FHSS átviteli módokba telemetria nélkül is, így a T-FHSS és S-FHSS vevők teljes skáláját használhatja RC autókhoz és hajókhoz. Az R404SBS F-4G vevő használatakor 4 PWM csatorna áll rendelkezésre a klasszikus szervókhoz (egyedileg állítható móddal Futaba SR szervókhoz, digitális vagy analóg szervókhoz), az S.BUS2 soros kimenet 5-10. csatornái az S.BUS2 szervókhoz, valamint lehetőség van telemetriai adatok továbbítására az S.BUS2 aljzathoz csatlakoztatott érzékelőkről.
A klasszikus kialakítású, kézbe tökéletesen illeszkedő T10XCR adó kormány- és gázkarokkal, gázkarral, két billenőkapcsolóval, egy 3 állású billenőkapcsolóval, négy nyomógombos kapcsolóval, egy forgókapcsolóval/gombbal és hat digitális trimmel van felszerelve. A programozáshoz négy gomb és egy nagyméretű, háttérvilágítású színes érintőképernyős LCD kijelző biztosítja a könnyű eligazodást az intuitív menüben. A T10XCR 40 modell memóriájával rendelkezik, amely microSD-kártya segítségével végtelenül bővíthető, valamint számos fejlett programfunkcióval (ugyanazokkal, mint a Futaba T10 PXR kormánykerék-adó) mind a normál, mind a speciális autómodellekhez - pl. az első és hátsó kerekek független vezérlése és meghajtása (2 szabályozóval) lánctalpas autókhoz, kétkörös fékek nagy 1:5-ös modellekhez, giroszkóp driftelésekhez, ABS, kipörgésgátló, keverék a tartályos autókhoz stb. Akár 4 vezetési módot is válthat, számos programfunkció különböző beállításaival, garantálva az autó beállításainak ideális alkalmazkodását a versenypálya különböző pontjain uralkodó körülményekhez vagy a változó időjárási viszonyokhoz stb.
Az adóegység üzembe helyezéséhez 4 db AA alkáli elemre vagy NiMH akkumulátorra lesz szüksége, amelyeket az adóegységgel együtt szállított tartóban kell tárolni, de optimális esetben egy 2S LiPo akkumulátort kell használni.
F-4G átviteli rendszer
A Futaba F-4G 2.4GHz egy új, szupergyors válaszidejű átviteli rendszer, amely lehetővé teszi a telemetriai adatok továbbítását akár 10 csatornán keresztül. Az 1-4. csatornákon (az adó beállításaitól függően minden csatorna más módban működhet) lehetséges az alábbi adatok továbbítása:
Az 5-10. csatornák soros jelként kerülnek átvitelre az S.BUS2 szervomotorok számára, 66 Hz ismétlési frekvenciával.
T-FHSS SR átviteli rendszer
A nagyon gyors válaszidejű, 833 Hz-es ismétlési frekvenciával (ismétlési periódus 1 ms, semleges 760 µs) rendelkező átviteli rendszer Futaba digitális szervók használatát igényli SR módban (vagy digitális szervók használatát olyan csatornákon, ahol az SR mód le van tiltva). 4 csatorna kerül átvitelre. Nem teszi lehetővé a telemetria továbbítását.
T-FHSS átviteli rendszer
Ez az átviteli rendszer lehetővé teszi a vevőegység S.BUS2 aljzatához csatlakoztatott érzékelőkről érkező telemetriai adatok továbbítását. 4 csatorna továbbítása történik. FIGYELEM: Az adó nem kompatibilis a repülő modellekhez készült T-FHSS Air rendszer vevőivel.
Átviteli rendszerS-FHSS szár
Az S-FHSS átviteli rendszer „Analóg szervo” módban lehetővé teszi az adó 5 vagy több csatornájának használatát az R2008SB (mind a 7 csatorna) és az R2006GS (max. 6 csatorna) „repülési” vevőkkel. „Digitális szervo” módban 4 csatorna áll rendelkezésre.
Analóg/digitális szervo üzemmódok T-FHSS/S-FHSS átviteli rendszerekhez
Az „Analóg szervo” mód lehetővé teszi bármilyen szervo vagy RC eszköz használatát, mivel a szervojelek ismétlési periódusa 13,6 ms (ismétlési frekvencia 73,5 Hz). A „Digitális szervo” mód csak digitális szervomotorokat tud használni, beleértve a BLS sorozatot és a legtöbb más eszközt, például a váltakozó áramú motorok sebességszabályozóit. A szervojelek ismétlési periódusa 6,8 ms (ismétlési frekvencia 147 Hz).
Kyosho Mini-Z EVO és EVO2 sebességváltó rendszerek
Ezek az adórendszerek lehetővé teszik az adó párosítását az RA-42 vevőegységekkel a népszerű Kyosho Mini-Z EVO autókhoz, valamint az RA-51-gyel a Mini-Z EVO 2-höz vagy az RA-53-mal a Mini-Z EVO 2-höz, telemetriával és az autó paramétereinek távoli beállításának lehetőségével az adón.
FUNKCIÓK
Programfüggvények
Kompatibilis vevőegységek
Kompatibilis telemetriai érzékelők
A T10XCR KÉSZLET TARTALMA:
Méretek: 84x30x17 mm, súly 90g, csatlakozó JR, kiegyensúlyozó csatlakozó EHR.
Négycsatornás Futaba S-FHSS/FHSS-2,4 GHz-es vevő RC autókhoz és hajókhoz. Tápellátás 4,8-6,0 V,...
Négycsatornás Futaba S-FHSS/FHSS-2,4 GHz-es vevő beépített antennával RC elektromos autókhoz....
Futaba S-FHSS/FHSS-2.4GHz kétcsatornás vevő RC autókhoz és hajókhoz. Tápellátás 4,8-7,4 V,...
Telemetrikus fázisfordulatszám-érzékelő váltóáramú (BLS) motorokhoz, mérési tartomány 360 - 300...
Telemetrikus áramérzékelő. Mérési tartomány: feszültség 0 - 70V, áram 0 - 150A, szivárgó...
Telemetrikus mágneses sebességérzékelő, mérési tartomány 360 - 100 000 fordulat/perc. Csatlakozás...
Telemetrikus hőmérséklet-érzékelő -20 és +200°C közötti mérési tartományban. Csatlakozás az...
Telemetrikus GPS-érzékelő távolság- és sebességméréshez beépített barometrikus...
Tízcsatornás Futaba F-4G 2,4 GHz-es telemetria vevő RC autókhoz és hajókhoz. 4 csatornás kimenet...
Tízcsatornás Futaba F-4G 2,4 GHz-es telemetria vevő RC autókhoz és hajókhoz. 4 csatornás kimenet...
Tokozott Li-ion adó akkumulátor 7,4V/2000 mAh a Futabu 16IZ/10PX készülékhez.
Méretek: 84x30x17 mm, súly 90g, JR csatlakozó, EHR mérlegcsatlakozó.
Négycsatornás vevőegység beépített antennával, kompatibilis a legújabb Futaba F-4G protokollal és...
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Tízcsatornás, csúcskategóriás Futaba F-4G számítógépes távirányító szett telemetriával, T-FHSS telemetriával/T-FHSS SR/S-FHSS versenyautók és hajók modelljeihez. HVGA érintőképernyő, 2 joystick, 6 digitális trim, 6 kapcsoló, 1 gomb, memória 40 modellhez + SD kártya, fejlett programozási funkciók és mixek autókhoz, lánctalpas járművekhez, expedíciós autókhoz, tankokhoz, motorcsónakokhoz stb. (ugyanaz, mint a T10PXR).
check_circle
check_circle
