Ügyfélszolgálat: Hétfő – Péntek 09:00 – 17:00.

E-mail: rcvilag@rcvilag.hu

A kiszállítás 36 000Ft-ot meghaladó rendelés esetén INGYENES

Futaba 4GRS, R304SB vevő telemetriával

PE_FUT5003095
4513886027017
Négycsatornás Futaba T-FHSS számítógépes RC készlet telemetriával/S-FHSS/FHSS-sel versenyautók és hajók versenymodelljeihez. 2 karos vezérlő, 4 digitorok, 2 kapcsoló, 1 gomb, memória 40 modellhez, funkciók (beleértve az ABS-t) és keverékek fejlett programozása. R304SB vevővel (T-FHSS telemetriával).Více informací
142 375,00 Ft
Adóval együtt i
Výše uplatněné DPH je 27% pro zemi Magyarország.
Mennyiség
Raktáron

Szívesen segítünk a választásban.. 

emailrcvilag@rcvilag.hu

Hétfő – Péntek 09:00 – 17:00

RCVILAG.HU

Product info

  • Csak eredeti áru

  • Az nálunk vásárolt termékek kizárólag márkák hivatalos forgalmazóitól származnak,

  • Hitelesített bolt vagyunk a Árukereső

  • Garanciális és garancián túli szerviz

  • Professzionális szerviz minden márkához, tanúsított szervizközpontokban

Futaba négycsatornás számítógépes RC-készlet karos vezérlőkkel, T-FHSS 2,4 GHz-es telemetriai átviteli rendszerrel verseny- és fejlett szabadidős modellautókhoz és csónakokhoz. Azoknak a sofőröknek és kormányosoknak készült, akiknek szükségük van a modelljeikhez kormánykerék-adószoftverre, de a botkormányos vezérlőket részesítik előnyben. A T4GRS átkapcsolható nem telemetrikus S-FHSS vagy FHSS átviteli módra is, így a T-FHSS, S-FHSS és FHSS vevőkészülékek teljes választéka használható RC autókhoz és hajókhoz. A készlethez mellékelt R304SB T-FHSS vevővel 4 PWM csatornával rendelkezik a klasszikus szervókhoz, valamint az S.BUS2 aljzatra csatlakoztatott érzékelők telemetriájának továbbítására.

A T4GRS jeladó klasszikus kialakítású, tökéletesen kézbe illeszkedő, karos kezelőszervekkel a kormányzáshoz és a gázadáshoz, egy ravasz a gázadáshoz, két karos kapcsolóval, egy forgókapcsolóval és négy digitális trimmel van felszerelve. A programozásra egy gombpár és egy többfunkciós joystick szolgál; a nagyméretű, háttérvilágítású LCD kijelzőn könnyen navigálhat az intuitív menüben. A T4GRS 40 modell számára rendelkezik memóriával, és a normál és speciális modellautók számára fejlett programozási funkciók széles választékával - pl. független kormányzás és meghajtás (2 vezérlővel) az első és hátsó kerekekhez a lánctalpasokhoz, kétkörös fékek a nagyméretű 1:5 modellekhez, giroszkóp a drifteléshez, ABS, kipörgésgátló, keverék a tartályokhoz stb.

Az adó üzembe helyezéséhez 4 db AA alkáli elemre vagy NiMH akkumulátorra van szükség, amelyeket az adóhoz mellékelt tartóban tárolnak, vagy egy 4-5 cellás NiMH vagy 2S LiFe akkumulátorcsomagra. A NiMH akkumulátorok az adó oldalán található töltőaljzaton keresztül tölthetők az adóban.

T-FHSS átviteli rendszer

Ez az átviteli rendszer lehetővé teszi a vevő S.BUS2 aljzatához csatlakoztatott érzékelők telemetriai adatainak továbbítását. FIGYELMEZTETÉS: Az adó nem kompatibilis a repülő modellek T-FHSS Air vevőkészülékeivel.

T-FHSS/S-FHSS átviteli rendszer: Normál/Nagysebességű üzemmód

A "Normál" üzemmód lehetővé teszi bármilyen szervó vagy RC eszköz használatát, mivel a szervójelek ismétlési periódusa 13,6 ms (73,5 Hz ismétlési frekvencia). A "Nagy sebességű" üzemmódban csak digitális szervók, beleértve a BLS sorozatot, és a legtöbb más eszköz, például kefe nélküli motorok sebességszabályozói használhatók. A szervójelek ismétlési periódusa 6,8 ms (147 Hz ismétlési frekvencia).

JELLEMZŐK

  • T-FHSS-2.4GH átviteli rendszer telemetriával, S-FHSS (telemetria nélkül), FHSS-2.4GHz (telemetria nélkül) RC autókhoz.
  • 4 arányos csatorna
  • Kormánykar állítható semlegesítéssel
  • Gázkar vezérlés állítható semlegesítéssel és mechanikusan állítható semleges pozícióval és mozgástartománnyal előre és fékezéshez/visszafordításhoz. Mechanikus lépcsőzárra is beállítható (mint a repülőgépeknél).
  • 1 háromállású kapcsoló (hozzárendelhető)
  • 1 kétállású nyomatékkapcsoló (hozzárendelhető)
  • 1 forgókapcsoló (hozzárendelhető)
  • 4 digitális trimm (hozzárendelhető)

Programozási funkciók

  • Memória 40 modellhez másolással, visszaállítással és 10 karakteres modellnév beállításával
  • Átviteli rendszer kiválasztása:
  • T
  • -FHSS, S-FHSS (normál vagy nagysebességű üzemmódok), FHSS
  • Kormányzási kitérés nagyságának beállítása minden csatornáhozKormányzási kitérés
  • érzékelésének
  • megfordítása
  • minden csatornáhozSubtrim
  • minden csatornáhozExponenciális
  • kitérési hullámforma a kormányzáshoz és a
  • gázpedálhozSzervósebesség a kormányzáshoz és a
  • gázpedálhozKormányzási kitérések duplázásaStep
  • gyorsításABSSBiztonságos
  • üresjárati
  • üzemmód.y gáz/fékvezérlés
  • Vontatási
  • vezérlésVezető
  • hozzárendelése
  • a 3. és
  • 4. csatornáhozVeszélyes vészkihajlások minden
  • csatornáhozSzabályozás S.BUS
  • szervókTávvezérlése a Futaba sebességszabályozó programfunkcióinakTrim
  • funkció
  • hozzárendeléseKapcsoló funkció hozzárendeléseKeverék
  • a kormányzáshoz 2 szervóvalKeverék
  • az
  • első/hátsó fékekhez 2 szervóvalKeverék
  • a giroszkóp vezérléséhez4WS
  • keverék a
  • Független első és hátsó tengelyvezérlés lánctalpasok számáraMix
  • a hajtásrendszerhez 2 sebességszabályozóvalCPS
  • mix a LED lámpák vezérléséhezMix
  • tartályokhoz - lánctalpas járművek mozgásának vezérléséhez2
  • szabadon programozható mix3
  • időzítő (stopperek, időzítő, köridő 100 kör memóriával)
  • Telemetria
  • kijelzőTelemetria érzékelők
  • beállítása

Kompatibilis vevőkészülékek

  • Futaba R202GF S-FHSS/FHSS-2.4GHz (csak 2 csatornás)
  • Futaba R203GF S-FHSS/FHSS-2.4GHz (3 csatornás)
  • Futaba R204GF-E S-FHSS/FHSS-2.4GHz (4 csatornás, csak elektromos meghajtású modellek)
  • Futaba R2104GF S-FHSS/FHSS-2,4GHz (4 csatornás, 4,8-6,0V-os tápegység, nem HV szervókhoz)
  • Futaba R304SB T-FHSS-2.4GHz S.BUS2 telemetriával (4 csatornás)
  • Futaba R304SB-E T-FHSS-2.4GHz telemetriával S.BUS2 buszon (4 csatornás, csak elektromos meghajtású modellekhez)

Kompatibilis telemetriai érzékelők

  • Hőmérsékletérzékelő (SBS-01T)
  • Fordulatszámmérő mágneses érzékelővel (SBS-01RM)
  • Feszültségérzékelő (SBS-01V)

A RC-KÉSZLET A KÖVETKEZŐKET TARTALMAZZA

  • Futaba T4GRS 2,4 GHz-es adóvevő
  • R304SB vevő
  • Kapcsoló kábellel
  • Műanyag csavarhúzó
  • Használati utasítás
FUTABA
PE_FUT5003095
2 Elemek

Megadott referenciák

ean13
4513886027017

Kiegészítők

Repülőgép tartozékok
Vevők
RC szettek
Elektronikus fordulatszám szabályozók
Akkumulátorok
  • 24 750,00 Ft
    Raktáron
  • Telemetrikus hőmérséklet-érzékelő -20 és +200°C közötti mérési tartományban. Csatlakozás az S.BUS2 buszhoz. Teljes hossza 535mm, súlya 4,7g. Tápellátás 3,7-7,4V. Ideális belsőégésű motorok fejhőmérsékletének mérésére és hasonló "magas hőmérsékletű" alkalmazásokhoz.
    Futaba hőmérséklet-érzékelő SBS-01T
    Kód: PE_FUT5102561
    Telemetrikus hőmérséklet-érzékelő -20 és +200°C közötti mérési tartományban. Csatlakozás az S.BUS2 buszhoz. Teljes hossza 535mm, súlya 4,7g. Tápellátás 3,7-7,4V. Ideális belsőégésű motorok fejhőmérsékletének mérésére és hasonló "magas...
    33 660,00 Ft
    Raktáron
  • Telemetrikus mágneses sebességérzékelő, mérési tartomány 360 - 100 000 fordulat/perc. Csatlakozás az S.BUS2 buszhoz. Teljes hossza 255 mm, súlya 4,7 g. Tápellátás 3,7-7,4V.
    Futaba sebességérzékelő - mágneses SBS-01RM
    Kód: PE_FUT5102559
    Telemetrikus mágneses sebességérzékelő, mérési tartomány 360 - 100 000 fordulat/perc. Csatlakozás az S.BUS2 buszhoz. Teljes hossza 255 mm, súlya 4,7 g. Tápellátás 3,7-7,4V.
    24 750,00 Ft
    Raktáron
  • Karabineres középső heveder a Futaba jeladók kényelmes felfüggesztéséhez - fekete színben.
    Futaba jeladó szíj - fekete
    Kód: PE_FUT1063
    Karabineres középső heveder a Futaba jeladók kényelmes felfüggesztéséhez - fekete színben.
    7 110,00 Ft
    Raktáron
  • Középső heveder karabinerrel a Futaba jeladók kényelmes felfüggesztéséhez - narancssárga színben.
    Futaba jeladó szíj - narancssárga
    Kód: PE_FUT1037
    Középső heveder karabinerrel a Futaba jeladók kényelmes felfüggesztéséhez - narancssárga színben.
    7 110,00 Ft
    Raktáron
  • S.BUS/S.BUS2 hub/hosszabbító kábel 10 cm 3 aljzattal S.BUS/S.BUS2 eszközökhöz. Háromvezetékes kábel tápellátó vezetékkel (narancssárga szervócsatlakozóval) - lehetővé teszi az S-BUS/S.BUS2 eszközök tápellátását a vevőegységről.
    Futaba SBUS SBC HUB 10cm
    Kód: PE_FUT0073
    S.BUS/S.BUS2 hub/hosszabbító kábel 10 cm 3 aljzattal S.BUS/S.BUS2 eszközökhöz. Háromvezetékes kábel tápellátó vezetékkel (narancssárga szervócsatlakozóval) - lehetővé teszi az S-BUS/S.BUS2 eszközök tápellátását a vevőegységről.
    15 165,00 Ft
    Raktáron
  • S.BUS/S.BUS2 hub/hosszabbító kábel 10 cm 3 aljzattal S.BUS/S.BUS2 eszközökhöz. Kétvezetékes kábel tápellátó vezeték nélkül (zöld szervócsatlakozóval) - lehetővé teszi az S-BUS/S.BUS2 eszközök táplálását a hub egyik aljzatába csatlakoztatott különálló akkumulátorról.
    Futaba SBUS SBC HUB 10cm tápegység nélkül
    Kód: PE_FUT0080
    S.BUS/S.BUS2 hub/hosszabbító kábel 10 cm 3 aljzattal S.BUS/S.BUS2 eszközökhöz. Kétvezetékes kábel tápellátó vezeték nélkül (zöld szervócsatlakozóval) - lehetővé teszi az S-BUS/S.BUS2 eszközök táplálását a hub egyik aljzatába csatlakoztatott...
    14 265,00 Ft
    Raktáron
  • S.BUS/S.BUS2 hub/hosszabbító kábel 30 cm 3 aljzattal S.BUS/S.BUS2 eszközökhöz. Háromvezetékes kábel tápellátó vezetékkel (narancssárga szervócsatlakozóval) - lehetővé teszi az S-BUS/S.BUS2 eszköz tápellátását a vevőegységről.
    Futaba SBUS SBC HUB 30cm
    Kód: PE_FUT0074
    S.BUS/S.BUS2 hub/hosszabbító kábel 30 cm 3 aljzattal S.BUS/S.BUS2 eszközökhöz. Háromvezetékes kábel tápellátó vezetékkel (narancssárga szervócsatlakozóval) - lehetővé teszi az S-BUS/S.BUS2 eszköz tápellátását a vevőegységről.
    15 165,00 Ft
    Raktáron
  • S.BUS/S.BUS2 hub/hosszabbító kábel 30 cm 3 aljzattal S.BUS/S.BUS2 eszközökhöz. Kétvezetékes kábel tápellátó vezeték nélkül (zöld szervócsatlakozóval) - lehetővé teszi az S-BUS/S.BUS2 eszközök táplálását a hub egyik aljzatába csatlakoztatott külön akkumulátorról.
    Futaba SBUS SBC HUB 30cm tápegység nélkül
    Kód: PE_FUT0081
    S.BUS/S.BUS2 hub/hosszabbító kábel 30 cm 3 aljzattal S.BUS/S.BUS2 eszközökhöz. Kétvezetékes kábel tápellátó vezeték nélkül (zöld szervócsatlakozóval) - lehetővé teszi az S-BUS/S.BUS2 eszközök táplálását a hub egyik aljzatába csatlakoztatott külön...
    14 805,00 Ft
    Raktáron
  • S.BUS/S.BUS2 hub/hosszabbító kábel 50 cm 3 aljzattal S.BUS/S.BUS2 eszközökhöz. Háromvezetékes kábel tápellátó vezetékkel (narancssárga szervócsatlakozóval) - lehetővé teszi az S-BUS/S.BUS2 eszköz tápellátását a vevőegységről.
    Futaba SBUS SBC HUB 50cm
    Kód: PE_FUT0075
    S.BUS/S.BUS2 hub/hosszabbító kábel 50 cm 3 aljzattal S.BUS/S.BUS2 eszközökhöz. Háromvezetékes kábel tápellátó vezetékkel (narancssárga szervócsatlakozóval) - lehetővé teszi az S-BUS/S.BUS2 eszköz tápellátását a vevőegységről.
    16 020,00 Ft
    Raktáron
  • S.BUS/S.BUS2 hub/hosszabbító kábel 50 cm 3 aljzattal S.BUS/S.BUS2 eszközökhöz. Kétvezetékes kábel tápellátó vezeték nélkül (zöld szervócsatlakozóval) - lehetővé teszi az S-BUS/S.BUS2 eszközök táplálását a hub egyik aljzatába csatlakoztatott különálló akkumulátorról.
    Futaba SBUS SBC HUB 50cm tápegység nélkül
    Kód: PE_FUT0082
    S.BUS/S.BUS2 hub/hosszabbító kábel 50 cm 3 aljzattal S.BUS/S.BUS2 eszközökhöz. Kétvezetékes kábel tápellátó vezeték nélkül (zöld szervócsatlakozóval) - lehetővé teszi az S-BUS/S.BUS2 eszközök táplálását a hub egyik aljzatába csatlakoztatott...
    15 165,00 Ft
    Raktáron
  • 70 mm hosszú Y-kábel S.BUS/S.BUS2 szervókhoz.
    Futaba SBUS Y-kábel 120-70mm
    Kód: PE_FUT0165
    70 mm hosszú Y-kábel S.BUS/S.BUS2 szervókhoz.
    6 390,00 Ft
    Raktáron
  • RC LED fénykapcsoló (max. 200 mA) 2 db nagy fényerejű fehér LED-del (5 mm). A vevőegység csatornájához csatlakozik, amelyhez egy hozzárendelt kapcsoló tartozik a be-/kikapcsoláshoz. A Futaba adók CPS mix-szel történő használata esetén intelligens működést tesz lehetővé (ki/be, állítható sebességű villogás). 4,8-6,0 V tápfeszültséghez, méretek 16x22x7,6 mm, súly 5,9 g.
    Futaba CPS-1 RC LED fénykapcsoló
    Kód: PE_FUT107351
    RC LED fénykapcsoló (max. 200 mA) 2 db nagy fényerejű fehér LED-del (5 mm). A vevőegység csatornájához csatlakozik, amelyhez egy hozzárendelt kapcsoló tartozik a be-/kikapcsoláshoz. A Futaba adók CPS mix-szel történő használata esetén intelligens...
    19 440,00 Ft
    Není skladem
  • Kétcellás LiFe akkumulátor 6,6 V 2100 mAh Futaba adókhoz.
    Futaba TX akkumulátor LiFe 6,6V 2200mAh
    Kód: PE_FUT0135
    Kétcellás LiFe akkumulátor 6,6 V 2100 mAh Futaba adókhoz.
    44 370,00 Ft
    Raktáron
  • Alacsony önkisülésű 4,8 V NiMH akkucsomag "testre szabva" Hitec Flash 7 és LYNX 4S, Futaba T3PV, T4PM, T7PX, T7XC, T6K, T10J, Futaba T3PV, T4PM, T7PX, T7XC.
    4.8V 2000AA ENELOOP Sanyo Tx (Flash 7, LYNX 4S, T6K, T10J, T3PV) 4cella, lapos
    Kód: PE_KAV33.1061804F
    Alacsony önkisülésű 4,8 V NiMH akkucsomag "testre szabva" Hitec Flash 7 és LYNX 4S, Futaba T3PV, T4PM, T7PX, T7XC, T6K, T10J, Futaba T3PV, T4PM, T7PX, T7XC.
    10 845,00 Ft
    Raktáron
  • AA (ceruza) NiMH akkumulátor, nagyon alacsony önkisütéssel, alkalmas az RC modelles vevők és hasonló applikációk táplálására - kevesebb áramfogyasztással, de igényelt magas kitartással. Súly: 26g, méretek: 14,5x50,4mm, feszültség: 1,2V.
    1.2V 1900mAh SANYO "Eneloop" AA
    Kód: PE_7BA10102
    AA (ceruza) NiMH akkumulátor, nagyon alacsony önkisütéssel, alkalmas az RC modelles vevők és hasonló applikációk táplálására - kevesebb áramfogyasztással, de igényelt magas kitartással. Súly: 26g, méretek: 14,5x50,4mm, feszültség: 1,2V.
    1 710,00 Ft
    Raktáron
  • KAVAN Nimh 1.2V 2000mAh AA
    Kód: PE_KAV33.10103
    1 260,00 Ft
    Raktáron
  • AA (ceruza) NiMH akkumulátorok nagyon alacsony önkisüléssel, amelyek alkalmasak RC modellek vevőkészülékeinek táplálására és hasonló alkalmazásokhoz, ahol kisebb áramfelvételre, de nagy tartósságra van szükség.  Súly: 28,4 g, méretek: 14,5x50,4 mm, feszültség: 1,2 V, max. töltőáram 1A, max. kisütőáram 6 A. 4 db akkumulátort tartalmazó csomag és egy szállítótáska 4x AA vagy AAA cellákhoz.
    KAVAN NiMH 1.2V 2000mAh AA 4db + szállítótáska
    Kód: PE_KAV33.10104
    AA (ceruza) NiMH akkumulátorok nagyon alacsony önkisüléssel, amelyek alkalmasak RC modellek vevőkészülékeinek táplálására és hasonló alkalmazásokhoz, ahol kisebb áramfelvételre, de nagy tartósságra van szükség. Súly: 28,4 g, méretek: 14,5x50,4...
    5 355,00 Ft
    Raktáron

Ez még talán érdekelhet

Hozzászólások (0)
Egyelőre nincs vásárlói vélemény.
INGYENES SZÁLLÍTÁS A kiszállítás 36 000Ft-ot meghaladó rendelés esetén INGYENES
RC SZERVIZ Biztosítjuk az RC modellek garancia utáni szervizelését.
Szívesen segítünk Bízza profikra új modellje kiválasztását!
MÁR 20 ÉVE ÖNÖKKEL! Nagyon értékeljük, hogy velünk tartanak.