Ügyfélszolgálat: Hétfő – Péntek 09:00 – 17:00.

E-mail: rcvilag@rcvilag.hu

A kiszállítás 50 000Ft-ot meghaladó rendelés esetén INGYENES

BAE Hawk 1042mm EDF 80mm-es ARF-el

PE_4ST17044-A
8596450021907

ARF készlet brit EPO habszivacs jet tréner 80mm-es fúvókával, AC motorral, 100A vezérlővel, 8 szervóval és elektromos behúzható futóművel. Tápellátáshoz 6S LiPo 4000 mAh. RAF Red Arrows műrepülő csoport színeiben.

Více informací
231 475,00 Ft
Adóval együtt i
Výše uplatněné DPH je 27% pro zemi Magyarország.
Mennyiség
Raktáron

Szívesen segítünk a választásban.. 

emailrcvilag@rcvilag.hu

Hétfő – Péntek 09:00 – 17:00

RCVILAG.HU

Product info

  • Csak eredeti áru

  • Az nálunk vásárolt termékek kizárólag márkák hivatalos forgalmazóitól származnak,

  • Hitelesített bolt vagyunk a Árukereső

  • Garanciális és garancián túli szerviz

  • Professzionális szerviz minden márkához, tanúsított szervizközpontokban

A BAe Hawk a mi Albatroszunk valamivel fiatalabb "kollégája" (a prototípus 1974-ben repült), amellyel nagyon hasonló a koncepciója. Az egyetlen lényeges különbség az enyhén nyíl alakú szárny, és mindenekelőtt a belépőnyílásoknak a szárny belépőélétől jóval előrébb való áthelyezése - a brit elvtársak így elkerülték azokat a problémákat, amelyekkel a korai L-39-esek küzdöttek. Az Albatrosszal ellentétben a Hawk a mai napig gyártásban van továbbfejlesztett változatokban; a McDonnell Douglas T-45 Goshawk katapultcsuklóval és leszállóhoroggal felszerelt, licencelt példányaként még az amerikai haditengerészet és tengerészgyalogság pilótáinak kiképzésére is használják. A készletben szereplő gépen a Hawk a Királyi Légierő műrepülő csoportjának, a legendás Red Arrowsnak a színeiben látható.

Az 1042 mm fesztávolságú FMS Hawk egy 80 mm-es, 12 lapátos rotorral és 3270-2000KV-os váltóáramú motorral ellátott fúvóka "köré" épül, és teljesen gépesített szárnyat kapott, szárnyszárnyakkal és fékszárnyakkal, valamint elektromos behúzható futóművel.

Az

FMS műhelyeinek legújabb, gyakorlatilag törhetetlen hab EPO-ból készült "jetje" alkalmas a haladó pilótáknak, akiknek már van tapasztalatuk a kis és gyors gépekkel, és jó kifutópálya szilárd felülettel rendelkezik a behúzható futóművel ellátott modellhez.

a

teljes modell negatívra öntött hab EPO alkatrészekből van összerakva. Az ARF készletben a modellt szinte készen kapod, 80 mm átmérőjű fúvókával, C3270-KV2000 kefe nélküli motorral, 100A vezérlővel, erős kapcsoló BEC-vel és nyolc digitális szervóval felszerelve. Az illusztrált, képes útmutató szerint az építés nagyon egyszerű, mindent csak becsavarozunk, ragasztóra nincs szükség. Felszereled a farokfelületeket, a szárnyat, rögzíted a tolórudakat, csatlakoztatod a vevőt és behelyezed a meghajtó akkumulátort - és kész is vagy.

A

vezérlők a szárnyak, a fékszárnyak, a kormány és a magassági kormány, a motor fordulatszám és a behúzható fut

ómű. a

modell vezérléséhez legalább egy hétcsatornás RC-készletre lesz szükséged vevővel

. A

hatcellás 4000 mAh Li-poly akkumulátor legalább 35C vagy annál nagyobb terhelhetőségű lesz az energiaellátáshoz.

az

ARF készlet tartalmazza: fröccsöntött formázott törzs, szárny és farokfelület beépített fúvókával, motorral, vezérlővel, szervókkal, behúzható futóművel és működő LED lámpákkal és utasításokkal.



Megjegyzés:

A pilóta nélküli rendszerekről és a pilóta nélküli rendszerek harmadik országbeli üzemeltetőiről szóló, 2019. március 12-i (EU) 2019/945 felhatalmazáson alapuló bizottsági rendelet és a Bizottság (EU) 2019/947 végrehajtási rendelete (2019/947), 24. sz. A 250 g-nál nagyobb tömegű, illetve a személyes adatok bármilyen módon történő rögzítésére alkalmas kamerát vagy más érzékelőt hordozó pilóta nélküli repülő járművek (hagyományos repülőgép-modellek, multikopterek, drónok ) üzemeltetői és pilótái kötelesek regisztrálni (a Cseh Köztársaságban a Polgári Légiközlekedési Hatóságnál).

Szárnyfesztávolság [mm] 1042
Hossz [mm] 1226
Szárnyfelület [dm2] 20.6
Tömeg [g] 2500
Vezérelt funkciók S,V(2),K(2),M,P(3),F(2),Orrláb
Szerkezeti követelmények S1
Vezérlési nehézség P3

Hajtómű és RC felszerelés:

G3 FOXY 22,2 V 4000 mAh</td>

Motor * C3270-KV2000
Vezérlő *100A SBEC 5A AC
Fúvó *80 mm
A kkumulátor
Servo *8x micro 13g digitális
RC készlet min. 6 csatorna
*) ARF készlet része
FMS
PE_4ST17044-A
2 Elemek

Megadott referenciák

ean13
8596450021907
Hozzászólások (0)
Egyelőre nincs vásárlói vélemény.
INGYENES SZÁLLÍTÁS A kiszállítás 36 000Ft-ot meghaladó rendelés esetén INGYENES
RC SZERVIZ Biztosítjuk az RC modellek garancia utáni szervizelését.
Szívesen segítünk Bízza profikra új modellje kiválasztását!
MÁR 20 ÉVE ÖNÖKKEL! Nagyon értékeljük, hogy velünk tartanak.