Ügyfélszolgálat: Hétfő – Péntek 09:00 – 17:00.

E-mail: rcvilag@rcvilag.hu

A kiszállítás 36 000Ft-ot meghaladó rendelés esetén INGYENES

Arrma Typhon Grom 1:18 4WD Smart RTR vörös

AS_ARA2106T2
5052127047432

Kicsi és szórakoztató RC modellautó Arrma Typhon Grom 1:18 méretarányban, 4WD-vel, Smart funkciókkal és akár 30 km/h sebességgel. Precíziós tervezésű, és a népszerű nagyobb, 1:8-as Typhon modell alapján készült. Teljesen menetkész, beleértve az akkumulátort és a töltőt is.

Více informací
76 635,00 Ft
Adóval együtt i
Výše uplatněné DPH je 27% pro zemi Magyarország.
Mennyiség
Raktáron

Szívesen segítünk a választásban.. 

emailrcvilag@rcvilag.hu

Hétfő – Péntek 09:00 – 17:00

RCVILAG.HU

Product info

  • Csak eredeti áru

  • Az nálunk vásárolt termékek kizárólag márkák hivatalos forgalmazóitól származnak,

  • Hitelesített bolt vagyunk a Árukereső

  • Garanciális és garancián túli szerviz

  • Professzionális szerviz minden márkához, tanúsított szervizközpontokban

Kicsi és szórakoztató RC autómodell Arrma Typhon Grom 1:18 méretarányban, 4WD-vel, Smart funkciókkal és akár 30 km/h sebességgel. Precíziós tervezésű, és a népszerű nagyobb, 1:8-as Typhon modell alapján készült. Teljesen vezetésre kész, beleértve az akkumulátort és a töltőt is.

Más gyártókkal ellentétben az ARRMA nem köt kompromisszumokat a kisebb modellek esetében. A modell innovatív, klipsz nélküli karosszériatartóval rendelkezik, amely biztonságosan rögzíti a karosszériát, mégis könnyen szétszedhető. Kiemelkedik a többi kisebb autómodell közül a teljesítményével, nagyszerű kezelhetőségével és képességeivel, amelyekkel lenyűgözhet másokat a vezetésével.

Az autó jól fel van készítve a vezetés viszontagságaira, erős kompozit alvázzal, független felfüggesztéssel, olajrugókkal és 4WD-vel. A robusztus fém differenciálművek a MEGA 380 DC motorból a zárt hajtásláncon keresztül továbbítják az erőt a kerekekhez és a dBoots 2-HO gumiabroncsokhoz. Még a Spektrum™ SX110 kormányszervó is fém fogaskerekekkel rendelkezik, és az IC2® csatlakozóval felszerelt Spektrum SLT™ 2 az 1-ben 25A vevő/vezérlőhöz hasonlóan vízálló* a vizes vezetéshez. A beépített nagysebességű hűtőventilátor alacsonyan tartja a motor és a vezérlő hőmérsékletét a hosszú élettartam és a csúcsteljesítmény érdekében.

Ha kezdő motoros vagy, a Spektrum 2,4 GHz-es SLT2™ adó segít megtanulni a modell biztonságos irányítását azáltal, hogy a csúcssebességet 50%-ra vagy 75%-ra korlátozza, amíg készen nem állsz mindent biztonságosan kezelni. A mellékelt Spektrum Smart 2S LiPol akkumulátor feltöltése is egyszerű. Csak csatlakoztassa a mellékelt Spektrum S10 Smart G2 Mini 2S USB-C töltőhöz a mellékelt IC2 csatlakozókkal. A Smart technológia azonnal gondoskodik a beállításról és a megfelelő töltésről. Körülbelül egy óra múlva az akkumulátor biztonságosan készen áll egy újabb adag szórakozásra.

A buggy teste professzionális kivitelben, az Ön által választott színben készül. Opcionális tuningalkatrészek is kaphatók a modellje tökéletesítéséhez. Megvásárolhat egy készlet fém tengely- és kerékagyakat, egy készlet alumínium lengéscsillapítót, állítható kormányrudakat és egy kétrészes, összeszerelt, olajjal töltött differenciálmű-készletet.

Standard nagy modellminőség

Az ARRMA TYPHON GROM 4X4 Buggy 1:18 RTR az ARRMA RC autóktól elvárható magas színvonal, tartósság és teljesítmény szerint lett tervezve és gyártva. Csak egy kicsit kisebb!

Menő buggy kinézet

Már a dobozból kivéve el fog kápráztatni a modell formája és a buggy típusú karosszéria, amely gyárilag professzionális kivitelben és merész színekben pompázik, amelyek az eredeti ARRMA TYPHON összetéveszthetetlen megjelenését örökítik meg.

Leválasztott karosszéria

A karosszéria könnyen, gyorsan és biztonságosan pattintható az alvázra. Egyetlen nyomással és kioldással kicsúszik. Így mostantól nincs szükség kapcsokra, amelyeket a lyukakba kellene behelyezni, és amelyek működés közben károsítanák a karosszériát. Ez egy olyan rögzítési rendszer, amelyet minden korosztály könnyen kezelhet.

Olajcsillapítók

Az akadályokon, ugrásokon és nagy bukkanókon való brutális átjutás érdekében a modell kiváló minőségű, olajjal töltött lengéscsillapítókkal van felszerelve. Ha profi kiegészítőkkel szeretné felszerelni a modellt, akkor használhatja a tuning tartozékokat, és felszerelheti a modellt alumínium lengéscsillapítókkal.

Hely az akkumulátor számára

Az alváz bal oldalán található egy könnyen hozzáférhető hely a tápakkumulátor tárolására. A biztonságos rögzítésről egy gyorskioldó tépőzáras pánt gondoskodik.

Buggy kerekek

A hajtáslánc az erőt a tartós dBoots 2-HO kerekekre és gumiabroncsokra továbbítja. A vezetési teljesítmény egyenesen arányos a kerekek és különösen a gumiabroncsok és a futófelület minőségével. A nagy modellhez hasonlóan a bevált keveréket és abroncsmintázatot használjuk.

Hajtáslánc

Az alváz középső részén található a középsőaz első és a hátsó differenciálművet összekötő tengely. Közvetlenül a motortól egy fogaskerék és egy fő fogaskerék hajtja. A középső tengely végén a differenciálművekhez tartozó fém ferde fogaskerekek találhatók.

Fém fogaskerekek

A sebességváltó a hosszú élettartam érdekében fém fogaskerekekkel rendelkezik. Még a beépített Spektrum SX110 vízálló* kormányszervó is fém fogaskerekekkel rendelkezik.

Kormányzás

A megbízható kormányzás érdekében a Spektrum™ SX110 kormányszervó fém fogaskerekekkel van felszerelve, hogy még ütközés esetén is nagy élettartamot biztosítson.

Autó hajtáslánc

Az alváz jobb oldalán található az erőforrás, amely egy ARRMA MEGA 380 28T motorból áll, masszív hűtővel és egy integrált 25A vezérlővel és vevővel. Az alkatrészek között egy új ventilátor kapott helyet a még hatékonyabb hűtés érdekében.

SMART töltés

A Spektrum Smart 2S LiPo akkumulátor IC2 csatlakozókkal rendelkezik a hosszú menetidőhöz szükséges kapacitással. Ha eljött a töltés ideje, csak csatlakoztassa a praktikus Spektrum Smart G2 S10 USB-C töltőhöz. A biztonságos töltés automatikusan elindul, és körülbelül egy órát vesz igénybe.

Spektrum SLT2 2,4 GHz-es adó

A Spektrum SLT2 2 csatornás adó tökéletes méret minden pilóta számára. Segíthet megtanulni, hogyan kell biztonságosan irányítani a modellt azáltal, hogy a modell csúcssebességét 50%-ra vagy 75%-ra korlátozza, amíg készen nem áll a teljes teljesítményre. A csomagban 4 darab AA elemet tartalmaz az adóhoz.

Jellemzők
  • Jól megmunkált, stílusos 1:18-as kis buggy
  • Tartós kompozit váz
  • 4WD vontatási sebességváltó
  • Független felfüggesztés és olajjal töltött lengéscsillapítók
  • Zárt hajtáslánc a védelemért bármilyen terepen
  • Kiváló minőségű fém fogaskerekek
  • Tartós kerekek és buggy gumiabroncsok
  • Könnyű felszerelés és karosszéria eltávolítás
  • Hátsó nyomószárny
  • Spectrum SLT2 2 csatornás 2,4 GHz-es RC készlet
  • Vízálló* Spektrum SLT 2-in-1 25A vezérlő/vevő 2-in-1 25A
  • Vízálló* Spektrum SX110 szervó fém fogaskerekekkel
  • Nagy teljesítményű Spektrum 2S LiPol akkumulátor és biztonságos USB-C S10 töltő

* A vízálló specifikációkkal kapcsolatos információkért kérjük, olvassa el a felhasználói kézikönyvet. A nedves környezetben való működésre vonatkozó tippeket és trükköket lásd a blogbejegyzésben.

ARRMA
AS_ARA2106T2
3 Elemek

Adatlap

Měřítko
1:18
Délka
296 mm
Typ
Buggy
Hmotnost
0.82 kg
Rychlost
až 30 km/h
Šířka
188 mm
Magasság
96 mm
Motor
Stejnosměrný 380 28T
Rozvor
196 mm
Světlá výška podvozku
30 mm
Náhon
4WD
Prostor pro baterie
101 x 31 x 21 mm
Šasí
Kompozitní nylon
Doba jízdy
10 - 15 min
Přední kola
1.85" Black, pneu 2.76" dBoots® 2-HO, unašeč 12 mm
Zadní kola
1.85" Black, pneu 2.762" dBoots® 2-HO, unašeč 12 mm
Olej tlumičů
2000 cst
Olej diferenciálů
Tuk

Megadott referenciák

ean13
5052127047432

Kiegészítők

Náhradní díly
Tuningové díly
Doporučené příslušenství
Baterie
  • Arrma fogaskerék 2,3 mm-es tengelyhez 16 foggal és 50,8DP (0,5 mm) fogazott modullal RC autó modellekhez. Edzett acélból készült. CNC megmunkálással. Állítócsavar M3 x 4 mm.
    Arrma fogaskerék 16T 0.5M CNC 2.3mm
    Kód: AS_ARA311202
    Arrma fogaskerék 2,3 mm-es tengelyhez 16 foggal és 50,8DP (0,5 mm) fogazott modullal RC autó modellekhez. Edzett acélból készült. CNC megmunkálással. Állítócsavar M3 x 4 mm.
    4 275,00 Ft
    Raktáron
  • Arrma fogaskerék 2,3 mm-es tengelyhez 17 foggal és 50,8DP (0,5 mm) fogazott modullal RC autó modellekhez. Edzett acélból készült. CNC megmunkálással. Állítócsavar M3 x 4 mm.
    Arrma fogaskerék 17T 0.5M CNC 2.3mm
    Kód: AS_ARA311203
    Arrma fogaskerék 2,3 mm-es tengelyhez 17 foggal és 50,8DP (0,5 mm) fogazott modullal RC autó modellekhez. Edzett acélból készült. CNC megmunkálással. Állítócsavar M3 x 4 mm.
    4 275,00 Ft
    Raktáron
  • Pótalkatrész RC modellautóhoz Arrma Kraton 6S BLX 1:8: tengelykészlet, hatszögletű konzolok készlete.
    Arrma tengelykészlet, hatszögletű dugókulcsok készlete
    Kód: AS_ARA311198
    Pótalkatrész RC modellautóhoz Arrma Kraton 6S BLX 1:8: tengelykészlet, hatszögletű konzolok készlete.
    25 650,00 Ft
    Raktáron
  • Arrma fogaskerék 2,3 mm-es tengelyhez 18 foggal és 50,8DP (0,5 mm) fogazott modullal RC autó modellekhez. Edzett acélból készült. CNC megmunkálással. Állítócsavar M3 x 4 mm.
    Arrma fogaskerék 18T 0.5M CNC 2.3mm
    Kód: AS_ARA311204
    Arrma fogaskerék 2,3 mm-es tengelyhez 18 foggal és 50,8DP (0,5 mm) fogazott modullal RC autó modellekhez. Edzett acélból készült. CNC megmunkálással. Állítócsavar M3 x 4 mm.
    4 275,00 Ft
    Raktáron
  • Arrma fogaskerék 2,3 mm-es tengelyhez 19 foggal és 50,8DP (0,5 mm) fogazott modullal RC autó modellekhez. Edzett acélból készült. CNC megmunkálással. Állítócsavar M3 x 4 mm.
    Arrma fogaskerék 19T 0.5M CNC 2.3mm
    Kód: AS_ARA311205
    Arrma fogaskerék 2,3 mm-es tengelyhez 19 foggal és 50,8DP (0,5 mm) fogazott modullal RC autó modellekhez. Edzett acélból készült. CNC megmunkálással. Állítócsavar M3 x 4 mm.
    4 275,00 Ft
    Raktáron
  • Arrma fogaskerék 2,3 mm-es tengelyhez 20 foggal és 50,8DP (0,5 mm) fogazott modullal RC autó modellekhez. Edzett acélból készült. CNC megmunkálással. Állítócsavar M3 x 4 mm.
    Arrma fogaskerék 20T 0.5M CNC 2.3mm
    Kód: AS_ARA311206
    Arrma fogaskerék 2,3 mm-es tengelyhez 20 foggal és 50,8DP (0,5 mm) fogazott modullal RC autó modellekhez. Edzett acélból készült. CNC megmunkálással. Állítócsavar M3 x 4 mm.
    4 275,00 Ft
    Raktáron
  • Arrma fogaskerék 2,3 mm-es tengelyhez 21 foggal és 50,8DP (0,5 mm) fogazott modullal RC autó modellekhez. Edzett acélból készült. CNC megmunkálással. Állítócsavar M3 x 4 mm.
    Arrma fogaskerék 21T 0.5M CNC 2.3mm
    Kód: AS_ARA311207
    Arrma fogaskerék 2,3 mm-es tengelyhez 21 foggal és 50,8DP (0,5 mm) fogazott modullal RC autó modellekhez. Edzett acélból készült. CNC megmunkálással. Állítócsavar M3 x 4 mm.
    4 275,00 Ft
    Raktáron
  • Arrma fogaskerék 2,3 mm-es tengelyhez 22 foggal és 50,8DP (0,5 mm) fogazott modullal RC autó modellekhez. Edzett acélból készült. CNC megmunkálással. Állítócsavar M3 x 4 mm.
    Arrma fogaskerék 22T 0.5M CNC 2.3mm
    Kód: AS_ARA311208
    Arrma fogaskerék 2,3 mm-es tengelyhez 22 foggal és 50,8DP (0,5 mm) fogazott modullal RC autó modellekhez. Edzett acélból készült. CNC megmunkálással. Állítócsavar M3 x 4 mm.
    4 275,00 Ft
    Raktáron
  • Kiváló minőségű összeszerelt lengéscsillapító 1:18 méretarányú RC modellautókhoz. A test anyát tartalmaz a rugó előfeszítés beállításához. 4 db.
    Arrma lengéscsillapító összeszerelve 58mm, olaj 300cSt (4): Grom
    Kód: AS_ARA330824
    Kiváló minőségű összeszerelt lengéscsillapító 1:18 méretarányú RC modellautókhoz. A test anyát tartalmaz a rugó előfeszítés beállításához. 4 db.
    24 255,00 Ft
    Raktáron
  • Tuning alkatrész RC modell autóhoz Arrma Grom - kormányrudak, állítható.
    Arrma kormányrudak, állítható
    Kód: AS_ARA340208
    Tuning alkatrész RC modell autóhoz Arrma Grom - kormányrudak, állítható.
    6 255,00 Ft
    Raktáron
  • Lengéscsillapítóba való szilikon olaj, viszkozitás 294 CPS, 56 ml.
    Teleszkóp szilikon olaj 25Wt (56ml)
    Kód: AS_TLR74004
    Lengéscsillapítóba való szilikon olaj, viszkozitás 294 CPS, 56 ml.
    4 815,00 Ft
    Není skladem
  • Lengéscsillapítóba való szilikon olaj, viszkozitás 397 CPS, 56 ml.
    Teleszkóp szilikon olaj 32.5Wt (56ml)
    Kód: AS_TLR74007
    Lengéscsillapítóba való szilikon olaj, viszkozitás 397 CPS, 56 ml.
    4 815,00 Ft
    Raktáron
  • Lengéscsillapítóba való szilikon olaj, viszkozitás 477 CPS, 56 ml.
    Teleszkóp szilikon olaj 37.5Wt (56ml)
    Kód: AS_TLR74009
    Lengéscsillapítóba való szilikon olaj, viszkozitás 477 CPS, 56 ml.
    4 815,00 Ft
    Raktáron
  • 36 720,00 Ft
    Raktáron
  • Spektrum nabíječ Smart S1200 DC 1x200W s technologií Spektrum Smart nabízí kontrolu nad stavem baterií a bezpečnější nabíjení. To umožňuje integrovaný mikročip na každé Smart baterii, která komunikuje s nabíječem Smart, automaticky určí nejlepší nastavení nabíjení. Stačí připojit baterii a stisknout tlačítko Start.
    Spektrum Smart nabíječ S1200 1x200W DC
    Kód: AS_SPMXC1000
    Spektrum nabíječ Smart S1200 DC 1x200W s technologií Spektrum Smart nabízí kontrolu nad stavem baterií a bezpečnější nabíjení. To umožňuje integrovaný mikročip na každé Smart baterii, která komunikuje s nabíječem Smart, automaticky určí nejlepší...
    2 365,00 Ft
    Není skladem
  • A Dynamite metrikus imbuszos csavarhúzó készlet (5 db) egy alapkészlet 1:10-es RC autókhoz. Tartalmazza az 1,5 mm-es, 2 mm-es és 2,5 mm-es Allen csavarhúzókat, 5,5 mm-es és 7 mm-es foglalatokat. Ergonomikusan formázott műanyag markolat, forgatható csúccsal a kényelmes csavarozáshoz. Szerszámtáska logóval.
    Dynamite Allen és dugókulcsos csavarhúzó készlet 1:10-es autókhoz
    Kód: AS_DYNT3040
    A Dynamite metrikus imbuszos csavarhúzó készlet (5 db) egy alapkészlet 1:10-es RC autókhoz. Tartalmazza az 1,5 mm-es, 2 mm-es és 2,5 mm-es Allen csavarhúzókat, 5,5 mm-es és 7 mm-es foglalatokat. Ergonomikusan formázott műanyag markolat, forgatható...
    25 650,00 Ft
    Raktáron
  • Pro-Line munka alátét 24x36cm
    Kód: AS_PRO990801
    15 660,00 Ft
    Není skladem
  • Az új generációs Spektrum Smart S2200 2x200W AC töltő két 200W-os kimenettel és SMART technológiával, a legújabb felhasználóbarát környezetet, nyomógombos vezérlést, IC3/IC5 csatlakozókkal ellátott kimenetet, 320×240 IPS LCD kijelzőt és 5V/2A USB kimenetet biztosít a külső eszközök számára.
    Spektrum Smart G2 töltő S2200 2x200W AC
    Kód: AS_SPMXC2010I
    Az új generációs Spektrum Smart S2200 2x200W AC töltő két 200W-os kimenettel és SMART technológiával, a legújabb felhasználóbarát környezetet, nyomógombos vezérlést, IC3/IC5 csatlakozókkal ellátott kimenetet, 320×240 IPS LCD kijelzőt és 5V/2A USB...
    125 860,00 Ft
    Raktáron
  • Az új generációs Spektrum Smart S1400 1x400W AC töltő SMART technológiával a legújabb felhasználóbarát környezetet, nyomógombos vezérlést, IC3/IC5 kimenetet és 320×240 IPS LCD kijelzőt kínál. USB kimenet 5V/2A. Modern ergonomikus ház gumibetétes markolattal.
    Spektrum Smart G2 töltő S1400 1x400W AC
    Kód: AS_SPMXC2040I
    Az új generációs Spektrum Smart S1400 1x400W AC töltő SMART technológiával a legújabb felhasználóbarát környezetet, nyomógombos vezérlést, IC3/IC5 kimenetet és 320×240 IPS LCD kijelzőt kínál. USB kimenet 5V/2A. Modern ergonomikus ház gumibetétes...
    101 610,00 Ft
    Raktáron
  • Spektrum átalakító kábel IC3 akkumulátor csatlakozókkal (nő) - IC2 eszköz (hím). A kábel tartalmazza az adatvezetéket.
    Spektrum átalakító kábel IC3 akkumulátor - IC2 műszer
    Kód: AS_SPMXCA320
    Spektrum átalakító kábel IC3 akkumulátor csatlakozókkal (nő) - IC2 eszköz (hím). A kábel tartalmazza az adatvezetéket.
    4 455,00 Ft
    Raktáron
  • 3 735,00 Ft
    Raktáron
  • 3 735,00 Ft
    Není skladem
  • A Grime to Shine tisztítóhab a Deluxe Materials-től nagyszerű dolog az olajok, üzemanyagok vagy más szennyeződések tisztítására az RC modell repülőgépekről vagy autókról. Könnyen felvihető, nem folyik sehova és könnyen letörölhető. Tartalmaz 225 ml-t.
    Tisztító hab Grime to Shine 225ml
    Kód: AS_DM-AC27
    A Grime to Shine tisztítóhab a Deluxe Materials-től nagyszerű dolog az olajok, üzemanyagok vagy más szennyeződések tisztítására az RC modell repülőgépekről vagy autókról. Könnyen felvihető, nem folyik sehova és könnyen letörölhető. Tartalmaz 225...
    5 175,00 Ft
    Raktáron
  • 71 280,00 Ft
    Není skladem
  • A Spektrum XBC100 Smart hasznos segédeszköz az akkumulátorok ellenőrzéséhez, a Spektrum Smart akkumulátor-történet mellett a cellák állapotáról is képes információt szolgáltatni, mint például a ciklusszám, a hőmérséklet és a mérési rekord. Minden megjelenik az IPS színes LCD érintőképernyőn. Tartalmazza a szervótesztelőt.
    Spektrum Smart Tester XBC100
    Kód: AS_SPMXBC100
    A Spektrum XBC100 Smart hasznos segédeszköz az akkumulátorok ellenőrzéséhez, a Spektrum Smart akkumulátor-történet mellett a cellák állapotáról is képes információt szolgáltatni, mint például a ciklusszám, a hőmérséklet és a mérési rekord. Minden...
    26 190,00 Ft
    Raktáron
  • Startup Tool szett Losi autókhoz. Tartalmaz mindent, ami az autó szervizeléséhez szükséges. Átfogó szerszámkészlet hobbi használatra egy praktikus, tartós tokban.
    Startup Tool Set Losi autókhoz
    Kód: AS_DYNT0501
    Startup Tool szett Losi autókhoz. Tartalmaz mindent, ami az autó szervizeléséhez szükséges. Átfogó szerszámkészlet hobbi használatra egy praktikus, tartós tokban.
    20 475,00 Ft
    Není skladem
  • Spektrum átalakító kábel csatlakozókkal, IC5 eszköz - IC3 akkumulátor 10cm 10 AWG. Használható a Spektrum Smart töltővel való töltésre.
    Spektrum átalakító kábel IC5 eszköz - IC3 akku 10cm 10 AWG
    Kód: AS_SPMXCA507
    Spektrum átalakító kábel csatlakozókkal, IC5 eszköz - IC3 akkumulátor 10cm 10 AWG. Használható a Spektrum Smart töltővel való töltésre.
    4 995,00 Ft
    Raktáron
  • 5 175,00 Ft
    Raktáron
  • Ratchet csavarhúzó készlet 3,0, 3,5, 4,0, 4,5, 4,5, 5,0, 5,5, 6,0 és 7,0 mm-es dugókulcsokkal. Bit hossza 160 mm, állítható csavarhúzó behelyezési hossz, markolat hossza 134 mm és átmérője 24 mm.
    Profi csavarhúzó készlet 8 darab
    Kód: AS_NA3492
    Ratchet csavarhúzó készlet 3,0, 3,5, 4,0, 4,5, 4,5, 5,0, 5,5, 6,0 és 7,0 mm-es dugókulcsokkal. Bit hossza 160 mm, állítható csavarhúzó behelyezési hossz, markolat hossza 134 mm és átmérője 24 mm.
    18 585,00 Ft
    Raktáron
  • 5 175,00 Ft
    Raktáron
  • Rendkívül nagy teljesítményű univerzális USB hálózati adapter mobiltelefonokhoz, táblagépekhez, USB modell töltőkhöz, adókhoz és egyéb eszközökhöz. Két kimenet: USB-A (klasszikus) és USB-C. Töltsön egyszerre két eszközt! Quick Charge 3.0 és Power Delivery támogatás a gyors töltéshez. Akár 30 W-os teljesítmény.
    Univerzális USB hálózati adapter (tápegység) QC3.0 + PD 30W
    Kód: AS_EM-V0120
    Rendkívül nagy teljesítményű univerzális USB hálózati adapter mobiltelefonokhoz, táblagépekhez, USB modell töltőkhöz, adókhoz és egyéb eszközökhöz. Két kimenet: USB-A (klasszikus) és USB-C. Töltsön egyszerre két eszközt! Quick Charge 3.0 és Power...
    7 610,00 Ft
    Skladom
  • 61 110,00 Ft
    Není skladem
  • Spektrum S250 töltő 2x 50W töltőteljesítménnyel SMART technológiával, könnyű töltést, két független kimenetet, IC3/IC5 kimeneti csatlakozókat, színes LCD kijelzőt kínál. LiFe/LiIon/LiPo/LiHv (1- 4 cella), NiMH/Cd (1-12 cella), áram 8A-ig.
    Spektrum Smart S250 AC 2x50W töltő
    Kód: AS_SPMXC2060I
    Spektrum S250 töltő 2x 50W töltőteljesítménnyel SMART technológiával, könnyű töltést, két független kimenetet, IC3/IC5 kimeneti csatlakozókat, színes LCD kijelzőt kínál. LiFe/LiIon/LiPo/LiHv (1- 4 cella), NiMH/Cd (1-12 cella), áram 8A-ig.
    66 105,00 Ft
    Raktáron
  • Nagy teljesítményű univerzális USB-C Traxxas hálózati adapter 45W-os teljesítménnyel. Az adapter megbízható áramellátást biztosít USB töltők és más eszközök számára. A nagy teljesítménynek köszönhetően gyorsabb töltés biztosított. Az adapter alkalmas Traxxas USB-C töltők tápellátására.
    Traxxas USB-C 45W-os hálózati adapter
    Kód: AS_TRA2912-EU
    Nagy teljesítményű univerzális USB-C Traxxas hálózati adapter 45W-os teljesítménnyel. Az adapter megbízható áramellátást biztosít USB töltők és más eszközök számára. A nagy teljesítménynek köszönhetően gyorsabb töltés biztosított. Az adapter...
    8 910,00 Ft
    Raktáron
  • Az új generációs Spektrum Smart S2100 2x100W AC töltő két 100W-os kimenettel és SMART technológiával. A legújabb felhasználóbarát környezetet, IC3/IC5 csatlakozókkal ellátott kimenetet és 5V/2A USB kimenetet hoz a külső eszközök töltéséhez.
    Spektrum Smart G2 töltő S2100 2x100W AC
    Kód: AS_SPMXC2000I
    Az új generációs Spektrum Smart S2100 2x100W AC töltő két 100W-os kimenettel és SMART technológiával. A legújabb felhasználóbarát környezetet, IC3/IC5 csatlakozókkal ellátott kimenetet és 5V/2A USB kimenetet hoz a külső eszközök töltéséhez.
    96 885,00 Ft
    Raktáron
  • Megakadályozza az akku szállítása és töltése során fellépő kockázatok kialakulását.Esetleges robbanás vagy gyulladás esetén elkerülhető a tartalom kifolyása és annak lángolása. Valamint korlátozza a levegő bejutását az égő akkuhoz. 
    H-Speed akkuvédő csomagolás 185x75x60mm
    Kód: AS_HSP0011
    Megakadályozza az akku szállítása és töltése során fellépő kockázatok kialakulását.Esetleges robbanás vagy gyulladás esetén elkerülhető a tartalom kifolyása és annak lángolása. Valamint korlátozza a levegő bejutását az égő akkuhoz. 
    5 175,00 Ft
    Raktáron
  • Univerzális USB hálózati töltőadapter mobiltelefonokhoz, táblagépekhez, modell USB töltőkhöz, adókhoz és egyéb eszközökhöz. USB-A kimenet (klasszikus). Gyorsabb töltés, mint a hagyományos adaptereknél. Túlterhelés, túlfeszültség vagy rövidzárlat elleni védelem. Akár 18 W-os teljesítmény.
    Univerzális USB hálózati adapter (tápegység) QC3.0 3A 18W
    Kód: AS_EM-V0123
    Univerzális USB hálózati töltőadapter mobiltelefonokhoz, táblagépekhez, modell USB töltőkhöz, adókhoz és egyéb eszközökhöz. USB-A kimenet (klasszikus). Gyorsabb töltés, mint a hagyományos adaptereknél. Túlterhelés, túlfeszültség vagy rövidzárlat...
    4 990,00 Ft
    Raktáron
  • 14 985,00 Ft
    Není skladem
  • Metrikus csavarhúzó- és kulcskészlet, amely Losi, Traxxas, Cen, Kyosho és egyéb modellekhez ideális. A hobby használatra szánt készlet összesen 17 cserélhető dugókulcsból, csatlakozókulcsból és fogantyúból áll.
    Startup Tool szerszámkészlet, metrikus
    Kód: AS_DYN2834
    Metrikus csavarhúzó- és kulcskészlet, amely Losi, Traxxas, Cen, Kyosho és egyéb modellekhez ideális. A hobby használatra szánt készlet összesen 17 cserélhető dugókulcsból, csatlakozókulcsból és fogantyúból áll.
    17 280,00 Ft
    Není skladem
  • Az új generációs Spektrum Smart S1200 1x200W AC töltő SMART technológiával a legújabb felhasználóbarát környezetet, nyomógombos vezérlést, IC3/IC5 csatlakozókkal ellátott kimenetet és 320×240 IPS LCD kijelzőt kínál. USB kimenet 5V/2A. Modern ergonomikus ház gumibetétes markolattal.
    Spektrum Smart G2 töltő S1200 1x200W AC
    Kód: AS_SPMXC2020I
    Az új generációs Spektrum Smart S1200 1x200W AC töltő SMART technológiával a legújabb felhasználóbarát környezetet, nyomógombos vezérlést, IC3/IC5 csatlakozókkal ellátott kimenetet és 320×240 IPS LCD kijelzőt kínál. USB kimenet 5V/2A. Modern...
    75 195,00 Ft
    Raktáron
  • Pillanatragasztó gumiabroncs felnihez való ragasztásához. Keményedés után rugalmas marad. 
    Robitronic Tire Glue ragasztó gumiabroncsra 20ml
    Kód: AS_RL300
    Pillanatragasztó gumiabroncs felnihez való ragasztásához. Keményedés után rugalmas marad. 
    3 015,00 Ft
    Raktáron
  • Termékismertető
Lengéscsillapítóba való szilikon olaj, viszkozitás 110 CPS, 56 ml.
    Teleszkóp szilikon olaj 15Wt (56ml)
    Kód: AS_TLR74000
    Termékismertető Lengéscsillapítóba való szilikon olaj, viszkozitás 110 CPS, 56 ml.
    4 815,00 Ft
    Raktáron
  • LiPo akkumulátor Spektrum 7.4V 1400mAh 30C Smart technológiával RC repülőgépekhez és helikopterekhez. A Smart technológia leegyszerűsíti és felgyorsítja a töltést és meghosszabbítja az akkumulátor élettartamát. A védő alumínium lemez segít elvezetni a hőt, megtartja az akkumulátor formáját és növeli a tartósságot. IC2 tápcsatlakozó.
    Spektrum Smart G2 LiPo 7.4V 1400mAh 30C IC2
    Kód: AS_SPMX142S30H2
    LiPo akkumulátor Spektrum 7.4V 1400mAh 30C Smart technológiával RC repülőgépekhez és helikopterekhez. A Smart technológia leegyszerűsíti és felgyorsítja a töltést és meghosszabbítja az akkumulátor élettartamát. A védő alumínium lemez segít...
    15 525,00 Ft
    Raktáron

Ez még talán érdekelhet

Hozzászólások (0)
Egyelőre nincs vásárlói vélemény.
INGYENES SZÁLLÍTÁS A kiszállítás 36 000Ft-ot meghaladó rendelés esetén INGYENES
RC SZERVIZ Biztosítjuk az RC modellek garancia utáni szervizelését.
Szívesen segítünk Bízza profikra új modellje kiválasztását!
MÁR 20 ÉVE ÖNÖKKEL! Nagyon értékeljük, hogy velünk tartanak.